מומחה פינוי דירה

ירון הוא מומחה לפינוי דירה.

ירון יגיע עד אליכם כדי לאמוד את ערך כל חפצים.

בכל מקרה אתם יוצאים ברווח.

הפינוי יבוצע בחינם תמורת התכולה, או שירון יתן הצעת מחיר לרכישת התכולה.

בכל מקרה, יבוצע פינוי מהיר ומקצועי, וניקיון.

במידה ויהיו שם חפצים אשר ניתן יהי לסחור בהם חברת אטרקטיבי תציע מחיר הוגן עבורם.

מומחה לפינוי חפצים, ריהוט ופסולת 

הדרך הטובה והבטוחה ביותר לפנות את הדירה.

מה עושים עם כל הפריטים חסרי הערך? מה היא העלות של פינוי מחסן או דירה? מה הם היתרונות של חברת אטרקטיבי פינוי דירות?

אין ספק כי אחד הרגעים הקשים ביותר כאשר נפטר קרוב המשפחה הוא לפנות את כל הציוד והחפצים אותם הוא אגר לאורך שנים רבות. כל אחד מאותם הפריטים מזכיר תקופה כזו או אחרת ולרוב יש להם סוג של ערך סנטימנטלי. עם זאת בדרך כלל לכל אותם הפריטים אין ערך כספי ועל כן פינויים הופך להיות מורכב ומעיק.

מומחה פינוי דירה של חברת אטרקטיבי יגיע עד אליכם על מנת לאמוד את ערך כל אותם חפצים. במידה ואכן יהיו שם חפצים אשר ניתן יהי לסחור בהם חברת אטרקטיבי תציע מחיר הוגן עבורם מה שיוזיל לוודאי את מחיר פינוי הדירה. כמו כן ישנם מקרים רבים בהם פינוי הדירה הוא ללא עלות כלל וכלל, זאת ניתן לקבוע לאחר הערכת שווי החפצים.

חשוב מאוד להבין כי מומחה פינוי דירה מטעם חברת אטרקטיבי יעביר את הכל הפסולת אשר תמצא בדירה לאתרי פסולת מורשים על פי החוקים ברשויות המקומיות. מומחה פינוי דירה של חברת אטרקטיבי יתאם עם הלקוחות את אופן פינוי הדירה, במקרים של חפצים כבדים כמו פסנתר או מקררים יעשה שימוש בציוד מותאם לפינוי מהמרפסת.

פינוי דירה וניקיון? רק עם חברת אטרקטיבי!
לא פעם פינוי לא מקצועי עשוי לגרור אחריו קנסות כבדים ועוגמת נפש. החוקים לגבי פנוי הפסולת הם נוקשים ביותר ועל כן חברת אטרקטיבי דואגת לפנות את כל פסולת הדירה וכמו כן להשאיר את המקום נקי ומסודר. חברת אטרקטיבי בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום ייחודי ומשרת לקוחות רבים מכל רחבי הארץ.

פינוי דירה מחפצים? עבור מי זה מתאים?
שירותי חברת אטרקטיבי נכונים עבור כל אחד אשר קיבל דירה בירושה ונדרש לפנות את הירושה ציוד והחפצים של המוריש, כונסי נכסים אשר מונו על ידי הבנקים ונדרשים לפנות דירה ועוד. מקצועיות אחריות מלאה לשביעות רצונו של הלקוח.    

היום מראים לג'אנק את הדלת!

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה