• אטרקטיבי פינוי דירות

פינוי תכולת דירות עד שנטוס לחלל לפנות ג'אנק חלל וגרוטאות

כמה ג'אנק וגרוטאות יש בחלל?מודלים סטטיסטיים בתחילת שנת 2019 מראים שיש מעל 34,000 אובייקטים הנחשבים פסולת שגודלם גדול מ -10 ס"מ, ו- 9,000,000 שבין 1 ס"מ ל -10 ס"מ, ו -128 מיליון שגודלם בין 1 מ"מ ל -1 ס"מ!


גרוטאות חלל, הנקרא גם פסולת חלל וזבל בחלל, מתייחס לחפצים מעשה ידי אדם בחלל החיצון, הנמצאים בדרך כלל במסלול כדור הארץ שהם לא משרתים מטרה כלשהי.

עצמים אלה מגיעים בדרך כלל מלוויינים ומבמות לשיגור טילים, חלליות ישנות ולא מתפקדות, חלקי רכב חלל נטוש ופסולת הקשורה למשימות שונות שבוצעו.


מכיוון שתעשיית החלל חווה מספר ההשקות המוגבר וצמיחה גוברת ומשמעותית במהלך העשורים האחרונים, כמות הזבל שצף בחלל החיצון מספיקה כדי לעורר דאגה במקומה מצד האנליסטים. נתון זה מתואר בסכום כולל של כ-

8,000 טון, המורכב מאלפי לוויינים שהושבתו וכן מאות אלפי עצמים קטנים יותר, אשר כיום אין אפשרות להעריך אותם במונחים מוגדרים בגלל הפרשי מהירויות וזמנים.


החשש העיקרי מכמות הולכת וגדלה של זבל שמסתובב בחלל החיצון הם בהתנגשויות העלולות להתרחש בעתיד הקרוב עם לוויינים קיימים, התנגשויות אלה יכולות לשבור את הפסולת וליצור יותר פסולת העלולה לגרום נזק קטסטרופלי חמור בגלל שחתיכות פסולת אלה עוברות במהירות מסחררת של מעל 17,000 קמ"ש, המהווה פי 10 מהמהירות של כדור.


תעשיית החלל הגיבה כראוי לחששות הגוברים מפני פסולת מוגברת המרחפת בחלל החיצון, ויוצאת עם פתרונות שמבטיחים לפתור את הנושא.


סוכנות החלל האירופית (ESA), הזמינה את תוכנית סילוק פסולת החלל הראשונה בעולם בסוף 2019. היוזמה בשם ClearSpace-1 תסייע בהסרת פסולת על ידי שיגור הגרוטאות הראשונות בעולם. רובוט בעל ארבע זרועות שעוקב אחר פסולת שטח כמו פאק-מן במבוך, עד 2025. הרובוט הוכיח שהוא מנקה נתיבי תנועה, אוסף לוויינים מתים ורקטות ומניע אותם בחזרה לאטמוספירה של כדור הארץ כדי לשרוף אותם.


ההתחייבות שלנו

אנחנו מתחייבים לפינוי מקצועי ומהיר,

אנו מפנים הכל! מתחייבים להשאיר את הדירה ריקה ונקייה,

הפינוי יכול להיות בחינם (תמורת התכולה) או בתשלום הוגן או קנייה של התכולה,

אנו מתחייבים לפנות פסולת לאתרים מורשים ולפעול כחוק,

אנו מתחייבים לטפל בכל פניה ובעיה,

אנו מתחייבים לעשות כל מאמץ ופעולה עד לשביעות רצונכם המלאה.

דברו איתי

ירון 

השאירו הודעה

אודות

לחברת אטרקטיבי 30 שנות ניסיון בפינוי תכולת דירות ובתים. 

חברת אטרקטיבי מומחית בפינוי תכולת דירות, ירושות ועזבונות.

 

חברת אטרקטיבי מוכרת וידועה באזור המרכז וגאה ב 30 שנות תרומה ופעילות בקהילה. 

אם אתם מעוניינים בפינוי תכולה שהוא גם חוויה נעימה עם ערך נוסף כמו: אפשרות למכור את התכולה, אפשרות לפינוי חינם, ואפשרות למחזר ולתרום - אנחנו יכולים לעזור!

 

העסקה היא רווח לכל הצדדים - אין מצב שמפסידים. 

דברו איתנו, נציע פינוי מקצועי עם רגישות למצב, אדיבות וחיוך רחב.

 

עסקה משתלמת לכם ולנו.  

פוסטים אחרונים

  • Facebook

היום מראים לג'אנק את הדלת!