מפנה עיזבון

מפנה עזבון ברגישות וברצון

פינוי תכולת הבית על ידי מפנה עיזבון מומחה. יש צורך לפנות את העיזבון בצורה מקצועית ויעילה על ידי חברת פינוי ירושות ועיזבון ותיקה וטובה.

אחת הדילמות הפוקדות את אלה אשר מקבלים דירה בירושה עקב פטירת קרוב משפחה היא לגבי כל אותם החפצים הרבים אשר נשארים בבית. לעתים אלו חפצים ישנים ביותר אשר נאגרו לאורך הרבה מאוד שנים. חפצים אלו לרוב אינם בעלי ערך כספי ומוכרים יותר כפסולת. עם זאת ישנם בבתים אלו גם חפצים אשר ניתן למכור אותם באתרים לחפצים משומשים.

מפנה עזבון נותן בעיקר פתרון לאלו אשר אינם רוצים להיתקע עם כל אותם החפצים לאורך זמן. כל מי שמתחיל עם ניסיונות המכירה של החפצים יודע כי קצב המכירה הוא איטי. זאת בעיקר בשל העובדה כי הקונים מעוניינים בחפץ אחד או שניים ועל כן נדרשים הרבה מאוד קונים על מנת לנקות את הדירה לגמרי.

מפנה עזבון של חברת אטרקטיבי "ינקה" עבורכם את הבית לגמרי וימצא את הפתרונות לכל סוג חפץ כולל כל הפסולת שמצטברת. חברת אטרקטיבי תבחן לעומק את תכולת הבית ותעריך של שווי החפצים. במידה ויהיו חפצים אשר ניתן לסחור בהם חברת אטרקטיבי תרכוש אותם מבעלי העיזבון. כמו כן כל אותה הפסולת תפונה בצורה מקצועית ביותר לאתרי פסולת מורשים. במידה ולא יהיו חפצים בעלי ערך עלות פינוי הפסולת יקבע במקום לאחר הערכה מקצועית.

 

 

מחפשים קונה עיזבון? פנו רק אל המנוסים ביותר!

 

אין ספק כי על מנת לפנות את העיזבון בצורה המקצועית ביותר יש למנות לכך את מומחה לפינוי דירות ואת החברה בעלת הרקורד המרשים ביותר בתחום זה. לאטרקטיבי יש מוניטין רב, וותק של למעלה מעשרים שנים, קשרים ענפים וכמו כן יכולת לסכם את הדברים עם הלקוחות ולעמוד בסיכומים.

קונה עזבונות? למי זה מתאים?
כאמור כאלה אשר קיבלו דירה בירושה ורוצים לפנות את הדירה מתכולתה הישנה, כונסי נכסים ועוד. חברת אטרקטיבי קונה חפצים ישנים כמו: כלי בית ומטבח, ברזל, עץ, פלסטיק, ביגוד ישן ועוד. שירות פינוי עזבונות אחראי, אמין ומקצועי.  

ההתחייבות שלנו

אנחנו מתחייבים לפינוי מקצועי ומהיר,

אנו מפנים הכל! מתחייבים להשאיר את הדירה ריקה ונקייה,

הפינוי יכול להיות בחינם (תמורת התכולה) או בתשלום הוגן או קנייה של התכולה,

אנו מתחייבים לפנות פסולת לאתרים מורשים ולפעול כחוק,

אנו מתחייבים לטפל בכל פניה ובעיה,

אנו מתחייבים לעשות כל מאמץ ופעולה עד לשביעות רצונכם המלאה.

דברו איתי

ירון 

השאירו הודעה

אודות

לחברת אטרקטיבי 30 שנות ניסיון בפינוי תכולת דירות ובתים. 

חברת אטרקטיבי מומחית בפינוי תכולת דירות, ירושות ועזבונות.

 

חברת אטרקטיבי מוכרת וידועה באזור המרכז וגאה ב 30 שנות תרומה ופעילות בקהילה. 

אם אתם מעוניינים בפינוי תכולה שהוא גם חוויה נעימה עם ערך נוסף כמו: אפשרות למכור את התכולה, אפשרות לפינוי חינם, ואפשרות למחזר ולתרום - אנחנו יכולים לעזור!

 

העסקה היא רווח לכל הצדדים - אין מצב שמפסידים. 

דברו איתנו, נציע פינוי מקצועי עם רגישות למצב, אדיבות וחיוך רחב.

 

עסקה משתלמת לכם ולנו.  

פוסטים אחרונים

  • Facebook

היום מראים לג'אנק את הדלת!