פינוי ירושות ועזבונות

פינוי ירושות מבתים, דירות' מקלטים ומחסנים.

פינוי הירושות והעיזבונות יכול להיות בחינם תמורתן.

30 שנות ניסיון בפינוי תכולת דירות, פינוי אשפה, הובלה וניקיון.

פינוי ירושות מבתים מה עושים עם ירושה וחפצים שנשארים מההורים?

מאות מקרים של פינוי דירות לימדו אותנו שאף אחד לא באמת רוצה את רוב רובה של החפצים שנשארים מההורים, לא הילדים, לא השכנים, אולי ובקושי עמותות לנזקקים שיכולות לשנע ולאחסן ריהוט וחפצים. זה המצב בגלל הבדלי טעמים, הסגנונות והאופנות המתחלפות.

עזרה בפינוי ירושות ועזבונות

אנחנו מעוניינים רק בחפצים מעטים, תמורתם נפנה את כל יתר התכולה ואם החפצים יקרים נשלם תמורתם בנוסף לפינוי וניקיון הדירה.

הרבה ג'נק וחפצים – מה עושים?

אם התמזל מזלכם ואחד ההורים עדיין חי רצוי לדבר איתו, פשוט לשאול מה הוא רוצה לעשות עם החפצים שלו, חפצים וכלים כמו הריהוט בבית, כלי חרסינה, כלי קריסטל, תכשיטים, חפצי אומנות ועוד.

אם לא תבדקו את העניין מבעוד מועד תתקעו עם החפצים בתוך הדירה ולא תדעו מה לעשות איתם, למכור, לזרוק או אולי לתרום.

פינות אוכל, כיסאות וקונסלות עתיקות נעשו מצרך לא רצוי אלא אם אתם חובבי ענתיקות. רוב החפצים "יקרי הערך" של הוריכם איבדו מערכם והתיישנו וכמעט לא שווה להשקיע זמן ואנרגיה בלמכור אותם ליד שנייה.

 

לרוב, גם ילדכם המעוניינים בריהוט יד שנייה לא יסכימו לקחת אותם בגלל המראה המיושן אפילו אם יש להם ערך סנטימנטלי ויעדיפו משהו עדכני יותר.

הדור של היום הוא "דור איקאה" שמעדיף לחיות מינימליסטי ובלי היקשרות מיוחדת לחפצים כמו בדורות הקודמים. הם נוטים לעבור מדירה לדירה ומעדיפים ריהוט קליל ומודולרי אשר לא יעכב אותם בעת מעבר והחלפת הדירה.

גם ספרים אשר פעם היו בעלי ערך למי שאסף אותם והציג לראווה בספרייה, איבדו מערכם בעיני הדור הזה, אולי תצליחו למכור ספרים בודדים מהם בחנויות ספרים יד שנייה או לתרום אותם לספרייה מקומית אם הספרים נשמרו במצב טוב.

 

אפילו חברות לפינוי דירות וירושות וסוחרי ענתיקות, פחות מתעניינים בספרים ורהיטים אלו שנשארים בדירה של ההורים בגלל חוסר הביקוש מצד לקוחותיהם. גם עמותות צדקה גדולות כבר פחות מתלהבות לקחת ריהוט ישן ולתרום אותו לנזקקים.

ההורים שלנו, רכשו ריהוט אשר יוצר בצורה מסחרית וללא עיצוב מיוחד, מה שהיה נפוץ בזמנם לא מושך את הקונה של ימינו ולא נותן כמעט שום ערך למוצר.

 

דבר איתנו!

054-5585457

אנחנו מפנים הכל!

כאן יוצאים רק ברווח, אין סיכונים, אין הפסדים ואין כאבים מיותרים.

היום מראים לג'אנק את הדלת!

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה