פינוי בתים

פינוי בתים מחפצים לא נחוצים

ההורים שלכם עוברים לדיור מוגן ואתם רוצים לארוז ולפנות את תכולת הבית שלהם, איך עושים זאת?
ירשתם לאחרונה דירה ואתם רוצים למכור את כל הציוד והתכולה שבה? 

אם כן, בעזרת שירות מיוחד של פינוי בתים תוכלו לעשות זאת בצורה מהירה, יעילה ונכונה, וללא דאגות מיותרות. שירות זה, המוצע על ידי מספר חברות שונות בארץ, מספק מענה לצרכים אלה ונוספים ובעזרתם של צוותים מקצועיים במיוחד, המגיעים ישירות אל המקום. פינוי בתים על ידי מומחה אלה מאפשר לכם להמשיך לישון בראש שקט ומבלי שאתם עצמכם תצטרכו לדאוג לפנות את הבית.
 

   

מה כולל במסגרתו השירות?
 

שירות פינוי בתים, המוצע לנו כיום על ידי חברות המתמחות בכך, הינו שירות ייחודי המוכר גם לצרכי מס.

במקום שאתם עצמכם תצטרכו לפנות את הבית מתכולתו ולבזבז על כך ימים רבים וגם לא מעט אנרגיות, יגיע אליכם צוות מקצועי שיעשה זאת עבורכם בצורה יעילה וחכמה הרבה יותר. שירות זה כולל, בתחילתו, את הגעתו של נציג מטעם החברה אל הבית על מנת לבחון את סוג התכולה ואופייה.

במהלך פגישה ייבדקו כל אחד ואחד מהפריטים שבמקום על מנת לתת הצעת מחיר הוגנת ומתאימה. לאחר שהוחלט לקבל את ההצעה, ייקבע מועד שנוח לשני הצדדים, ויתחיל הפינוי עצמו. במידת הצורך, יועברו גם חלק מהפריטים למקום אחר וללא תוספת תשלום.

 

למי הוא מיועד?
 

שירות פינוי בתים מתאים לכל מי שמעוניין למכור את התכולה שירש בצורה מהירה. הוא מתאים גם למי שירש דירה עם תכולה ואיננו יודע מה לעשות איתה. פינוי בתים יכול להתאים גם לאלה, שקנו את דירתם ממנהלי עזבון או מיורשים, וקיבלו את הדירה עם תכולה שאין להם צורך בה. הפריטים הרלוונטיים, הנמכרים במסגרת שירות זה, יכולים להיות מוצרי חשמל שונים, רהיטים, בגדים, כלי מטבח וגם כלי בית.

מומחים בתחום זה של פינוי דירה, וכמובן גם חברה אמינה מאד. כדאי לפנות ללקוחותיה הקודמים כדי לקבל חוות דעת ובמידה ולא מכירים חברה כזו ולא יודעים לאיזו חברה לפנות, מומלץ לשאול מכרים ולבקש מהם המלצות על חברות מתאימות.

היום מראים לג'אנק את הדלת!

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה