מומחה פינוי בתים

מומחה לפינוי תכולה

כבר יותר מ 30 שנה.

נותן הצעה טובה, 

מנקה את הדירה,

לא מפריע לשכנים,

וזורק פסולת רק באתרים מורשים.

מומחה לפינוי בתים מתכולה

שירותי פינוי תכולה של חברת אטרקטיבי ידועים ומוכרים כבר עשרות שנים.

 

לקוחתנו הם בעלי דירות, בתים ומחסנים אשר רוצים למכור את תכולתם, לפנות ולנקות. 

הצעת מחיר לתכולה כולל ניקיון תעשה במקום,

בפגישת היכרות לא מחייבת.

להתקשר למומחה בפינוי דירות ולא להתפתות להבטחות בשיחת טלפון

בעלי עיזבון רבים גילו להפתעתם כי הפינוי שנעשה שלא על ידי חברה מסודרת ובפיקוח מומחה פינוי בתים, הביא להשלכת כל הפסולת במקומות אסורים אשר גרם לאותם בעלי עיזבון לשלם קנסות גבוהים, גרם לרעש והפרעה לשכנים, וגרם לוויכוחים מיותרים בנושא תשלום על התכולה.

מומחה פינוי בתים של חברת אטרקטיבי יבחן את כל תכולת הבית ויפרט בפני בעל הנכס לאן יגיע כל פריט וחפץ בבית.

פסולת אשר אין בה שימוש תגיע אל אתרי הפסולת המורשים בכל עיר וישוב.

 

חברת אטרקטיבי תציע אף לרכוש חפצים ישנים אשר יש אפשרות לסחור בהם כמו: כלי בית, כלי מטבח, ביגוד ישן, מתכות וברזלים, מוצרי עץ, דברי חשמל ועוד. עלות רכישת החפצים הישנים תקוזז מעלות פינוי הפסולת.

מומחה פינוי בתים של חברת אטרקטיבי יציע את הפתרונות הטכנולוגיים הנדרשים על מנת לפנות תכולה מהדירה.

פריטים כבדים אשר דורשים פינוי דרך המרפסת. לרשות חברת אטרקטיבי משאיות, מנופים וכלי עזר.

חשוב מאוד לציין כי חברת אטרקטיבי תדאג כי לא יישאר שום פריט בבית המיועד לפינוי ותשחרר אתכם מכל אותה הפסולת במהירות וביעילות על מנת שניתן יהיה לעשות שימוש באותו הנכס.

פינוי בית מחפצים? רק חברת אטרקטיבי!
פינוי בית מתכולה ומכל אותה הפסולת או החפצים המשומשים זו בראש ובראשונה מקצועיות ואחריות. חברת אטרקטיבי רכשה ניסיון של למעלה מעשרים שנים. לרשות החברה עומד צוות וותיק ומיומן אשר יבצע את עבודת הפינוי תוך שימת דגש על היחס האישי ועל עמידה בלוחות הזמנים שנקבעו. תהליך הפינוי יסתיים לאחר שהבית יהיה נקי ומסודר.

פינוי בתים מחפצים? חברת אטרקטיבי פועלים למענכם!
בין לקוחות החברה ניתן למצוא גופים ממשלתיים וכמו כן חברות ענק וגורמים פרטיים. לקוחות החברה המגיעים מכל רחבי הארץ מקבלים שירות מעולה לאורך כל תהליך הפינוי עם התחייבות ללוחות זמנים ולמחירים מעולים. פינוי בתים מתכולה באחריות, באמינות ובמסירות.

הדרך הטובה והבטוחה ביותר לפנות את הדירה.

מה עושים עם כל הפריטים חסרי הערך? מה היא העלות של פינוי מחסן או דירה? מה הם היתרונות של חברת אטרקטיבי פינוי דירות?

אין ספק כי אחד הרגעים הקשים ביותר כאשר נפטר קרוב המשפחה הוא לפנות את כל הציוד והחפצים אותם הוא אגר לאורך שנים רבות. כל אחד מאותם הפריטים מזכיר תקופה כזו או אחרת ולרוב יש להם סוג של ערך סנטימנטלי. עם זאת בדרך כלל לכל אותם הפריטים אין ערך כספי ועל כן פינויים הופך להיות מורכב ומעיק.

מומחה פינוי דירה של חברת אטרקטיבי יגיע עד אליכם על מנת לאמוד את ערך כל אותם חפצים. במידה ואכן יהיו שם חפצים אשר ניתן יהי לסחור בהם חברת אטרקטיבי תציע מחיר הוגן עבורם מה שיוזיל לוודאי את מחיר פינוי הדירה. כמו כן ישנם מקרים רבים בהם פינוי הדירה הוא ללא עלות כלל וכלל, זאת ניתן לקבוע לאחר הערכת שווי החפצים.

חשוב מאוד להבין כי מומחה פינוי דירה מטעם חברת אטרקטיבי יעביר את הכל הפסולת אשר תמצא בדירה לאתרי פסולת מורשים על פי החוקים ברשויות המקומיות. מומחה פינוי דירה של חברת אטרקטיבי יתאם עם הלקוחות את אופן פינוי הדירה, במקרים של חפצים כבדים כמו פסנתר או מקררים יעשה שימוש בציוד מותאם לפינוי מהמרפסת.

פינוי דירה וניקיון? רק עם חברת אטרקטיבי!
לא פעם פינוי לא מקצועי עשוי לגרור אחריו קנסות כבדים ועוגמת נפש. החוקים לגבי פנוי הפסולת הם נוקשים ביותר ועל כן חברת אטרקטיבי דואגת לפנות את כל פסולת הדירה וכמו כן להשאיר את המקום נקי ומסודר. חברת אטרקטיבי בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום ייחודי ומשרת לקוחות רבים מכל רחבי הארץ.

פינוי דירה מחפצים? עבור מי זה מתאים?
שירותי חברת אטרקטיבי נכונים עבור כל אחד אשר קיבל דירה בירושה ונדרש לפנות את הירושה ציוד והחפצים של המוריש, כונסי נכסים אשר מונו על ידי הבנקים ונדרשים לפנות דירה ועוד. מקצועיות אחריות מלאה לשביעות רצונו של הלקוח.    

היום מראים לג'אנק את הדלת!

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה