פינוי דירות אגרנים וכולם יוצאים מרוצים

פינוי דירות אגרנים ביעילות ובזריזות.

אגרנות, אספנות, ערמות של חפצים מיותרים, 

- הגיע הזמן לפנות ולנקות את הבלגאן!

פינוי הדירה של אגרן או אגרנית בשבילנו זה לא בעיה.

לאחר שקבלתם החלטה שהגיע הזמן לפנות חפצים, זה הזמן להתקשר אלינו לעזרה בניקיון ופינוי הדברים!

פינוי דירות אגרנים מפנים חפצים, אשפה ודברים לא נחוצים

פינוי דירות וחצרות אגרנים

פינוי וניקיון ביום.

מפנים תכולת דירות, מחסנים וחצרות של אספנים ואגרנים.

לאחר שקבלתם החלטה שהגיע הזמן לפנות חפצים, זה הזמן להתקשר אלינו לעזרה בפינוי וניקיון הדירה!

 

דברו איתנו!

אנחנו מומחים לפינוי דירות אגרנים

לעזור לאגרן בפינוי החפצים זה דבר מאתגר מאוד, קשה רגשית, תהליך מתיש במיוחד אם הוא יקר ואהוב שלכם. יש לנו ניסיון עם המון פינויי דירות של אגרנים ואספנים אנחנו תמיד חיוביים וסבלניים, עושים הפסקות כשצריך, תמיד מעודדים את המשפחה והאגרנים.

יש לנו אסטרטגיה לפינוי הזבל, כל הדברים כולל הרהיטים, בסוף: הניקיון.

פינוי הדירה, ניקיון וסידור הם שלושה דברים שונים. קודם, זורקים אשפה ומפנים אחר כך מסדרים. כך חדר חדר, ביחד עם האגרן או בלעדיו.  

הצעד הראשון בתהליך פינוי דירת אגרן הוא שיחה בנושא ושיתוף בתוכנית הסידור והניקיון בהדגשת הרעיון שהדבר יגרום לתחושת ביטחון. אנו משתמשים בשפה פשוטה שהוא יבין ולא יתגונן.

תהליך פינוי הדירה:

בוחרים חדר קטן להתחיל איתו.

להתחיל בחדר האמבטיה זה רעיון מציין מכיוון שנצטרך גישה למים וסבון וסביר להניח שאת החדר הזה נסיים במהירות כי הוא קטן ורוב החפצים הם לזריקה, הסיכוי שנמצא משהו בעל ערך בחדר האמבטיה הוא נמוך מאוד.

נצטרך לזרוק טואלטיקה אשר פג תוקפה ומוצרים אשר השתמשו בהם כבר, מגבות ושאר מוצרים אישיים. 

ננקה ונחטא ונעבור למטבח.

דבר ראשון נזרוק אוכל, שאריות אוכל וקופסאות אוכל בשביל להפטר מריח לא נעים ומזיהומים, נמיין ונפנה כלי מטבח למקום המיון שהכנו מראש עם קרטונים וארגזים שנביא איתנו.

נעבור לפינוי החדרים הם בדרך כלל יותר מאתגרים. קודם נפנה זבל, לא רק זבל פשוטו כמשמעו אלה גם דברים פגומים או מלוכלכים יתר על המידה שלא ניתן להשתמש בהם שוב. נמיין את הזבל למחזור, אשפה או השמדה.

נפנה חפצים אשר נערמו על גבי השולחנות, מיטות, כסאות ועוד. נפנה את כל החפצים מהחדר כולל ריהוט לפי בקשתכם על מנת שניתן יהיה לנקות ביסודיות את החלל.

בסופו של תהליך פינוי התכולה לאחר שזרקנו אשפה, נתחיל במיון: נשאיר ריהוט וחפצים שאתם רוצים וצריכים את מה שישאר ניקח אנחנו כתשלום עבור הפינוי והניקיון.

טיפ לקרובי משפחה של הסובלים מהפרעת אגרנות ואספנות כפייתית:

בדקו כיסים, ארנקים ותיקים אולי נשארו שם כסף ותכשיטים, אל תזלזלו בניירת ישנה, יכולים להסתתר שם פוליסות ביטוח, מספרי חשבון בנק , תמונות ישנות ושאר מסמכים חשובים.
 

פיננו את הדירה, מיינו לכם ולנו, הגיע זמן לרגע שחכתם לו הרבה זמן: הניקיון.

כידוע לכם, אגרנים נוטים להזניח את הצד הסניטרי בבית, זה יכול להביא למפגעים בריאותיים במיוחד בשירותים, אמבטיות ובמטבח. אנו מבינים את המצב, נעזור בניקיון הדירה כחלק מעבודת הפינוי על מנת לצאת ממנה עם גימור מכובד ויאה למי שמפנה דירה באופן מקצועי.

אם הנכס מיועד למכירה להשכרה תוכלו לעשות זאת בקלות לאחר הניקיון, הבית יחזור להיות במצב נקי ונורמאלי לחלוטין. 

 

טיפול בדירות של אגרנים כפייתיים מתוך ויקיפדיה:

  • מיון החפצים השונים הנמצאים ברחבי הדירה, מיון בין חפצים וציוד המהווים סכנה ומטרד סביבתי לבין חפצים שניתן להמשיך להשתמש בהם בעתיד.

  • פינוי יסודי של כל החפצים והפסולת מתוך הדירה.

  • ניקיון יסודי של כל חלקי הדירה, לרבות, טיפול בתחלואים שונים המופיעים בדירה: עובש שעל הקירות, פטרת רצפתית,ארונות מטבח מוזנחים וכדומה.

  • צביעת הדירה וטיפול יסודי בכל מתקני הדירה: דלתות, חלונות, תריסים וכו.

  • שירותי הדברה בשטח הדירה וסביבתה במידת הצורך.

פעולות אלו ונוספות נועדו להשיב את הארגון והסדר לדירה, ולאפשר לאדם הסובל מהבעיה ליהנות מסביבת מגורים נקייה, מסודרת ובריאה יותר.

 

פינוי אגרנות כפייתית או פינוי דירה של אגרנים כפייתיים היא משימה כמעט בלתי אפשרית בעבור מי שאינו מתמחה בפינוי דירות בכלל ובביצוע פינוי אספנות כפייתית בפרט.

מאחר ואגרנות כפייתית מתאפיינת באיסוף אובססיבי של חפצים שונים, דירתם של האספנים הכפייתיים תהיה עמוסה בחפצים רבים ולעיתים תאופיין כדירה עמוסה לעייפה.

במרבית המקרים בהם עולה הצורך בביצוע פינוי אגרנות כפייתית, אין צורך בחפצים הישנים וניתן להשליך את רוב החפצים לפחי הזבל. בדירה של אגרן כפייתי אפשר למצא אוספים שונים ומשונים כמו: אוסף עיתונים ישנים, מוצרי חשמל שהתקלקלו, רהיטים ישנים שלא נעשה בהם שימוש זמן רב ועוד.

תופעת האגרנות הכפייתית לרוב מסוכנת לבריאות. החפצים שנאגרים מעלים אבק, עלולים לצבור עובש או להיות מקור מסתור לחרקים ומזיקים מסוגים שונים.

דברו איתנו!

אנחנו מקצוענים בפינוי דירות אגרנים

היום מראים לג'אנק את הדלת!

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה