דירות לפינוי

דירות לפינוי והוצאת פסולת 

איך מפנים דירה מחפציה הישנים? מי זקוק לשירותי חברת אטרקטיבי? כמה יעלה לכם פינוי הפסולת מהדירה? לאן תפונה הפסולת? מה עושים עם החפצים יקרי הערך?

דירות לפינוי יכולות להיות מסיבות רבות כאשר אחת הסיבות העיקריות היא בשל עובדה מצערת כי קרוב משפחה כזה או אחר נפטר והשאיר את אותה הדירה כירושה. עבור רבים פינוי הדירה מכל אותם החפצים הוא בראש ובראשונה עול קשה מנשוא הן בשל העניין הרגשי ובעיקר בשל העובדה כי יש למצוא פתרון הולם לכל פריט ופריט.

לחברת אטרקטיבי יש את כל הפתרונות הנדרשים על מנת לעזור לכם להיפטר מכל אותם החפצים שחלקם אינו שווה מבחינה כספית ובחלקם ניתן לסחור. כמו כן חברת אטרקטיבי תעמיד לרשותכם ציוד מותאם במידה ויהיה צורך הפינוי דירה מציוד כבד כמו פסנתרים. פינוי כזה נעשה לרוב בעזרת מנופים מיוחדים דרך המרפסת.

דירות לפינוי משמעות הדבר היא למצוא פתרון הולם ומהיר לכל הפסולת. לא פעם קרה שחאפרים זרקו את הפסולת במקומות לא מורשים לכך ובכך גרמו לקנסות שהוטלו בסופו של יום על בעלי העיזבון. לחברת אטרקטיבי יש את כל הידע והקשרים הנדרשים על מנת לפנות את הפסולת לאתרי פינוי אשפה מורשים ומוכרים.

דירות לפינוי דורשות לא פעם את הפינוי המהיר. חברת אטרקטיבי "תנקה" עבורכם את הבית מכל פריט ואף תציע סכומי כסף הוגנים על חפצים שניתן יהיה לסחור בהם.שירותי פינוי חפצים? על מי נסמוך בפינוי החפצים?
חברת אטרקטיבי שירתה לקוחות רבים בהצלחה מרובה לאורך עשרים שנות עשייה בתחום. חברת אטרקטיבי מקפידים הקפדה יתרה על רמת שירות גבוהה ביותר הכוללת בין השאר עמידה עיקשת בלוחות הזמנים, השארת מקום נקי ומסודר לאחר הליך הפינוי וכמו כן התחשבות בכל הגורמים הסביבתיים. לאטרקטיבי צוות מיומן ומקצועי הכולל מובילים, אורזים וחברת ניקיון.

שירותי פינוי תכולת דירה? למי מתאים שירות זה?
בין לקוחות החברה נמנים גורמים פרטיים, רשויות מקומיות, עסקים וחברות, כונסי נכסים ועוד. חברת אטרקטיבי קונה מוצרי חשמל ישנים, מוצרי ברזל ומתכת, עץ, רהיטים ישנים מכל הסוגים, ביגוד, רעפים, כלי מטבח ובית ועוד. שירותי פינוי תכולת דירות לשביעות רצון הלקוח לאורך כל הדרך.

דירה לפינוי מהיר

 

מעוניינים למכור את תכולת הדירה שלכם? האם קיבלתם דירה בירושה ואינכם יודעים מה לעשות עם התכולה? אם כן, כדאי לכם להכיר את חברת אטרקטיבי פינוי דירות. החברה מתמחה בפינוי דירות וחפצים בכל הארץ ומציעה בין השאר גם קניית תכולת דירה במחיר הוגן ואטרקטיבי. לכן, אם יש לכם דירה לפינוי מומלץ לפנות בהקדם לחברת אטרקטיבי פינוי דירות, החברה המובילה בארץ שפועלת כבר למעלה משני עשורים וזוכה למוניטין גבוה בגלל השירות המעולה, המקצועיות, היושרה והאמינות הגבוהה.

פגישת ייעוץ ללא התחייבות מצד הלקוח
כאמור, אם יש לכם דירה לפינוי אשר עמוסה בחפצים רבים ואתם מעוניינים למכור את הנכס, להשכיר אותו או לגור במקום, כדאי לכם ליצור קשר עם חברת אטרקטיבי פינוי דירות. החברה תשלח נציג מקצועי אליכם על מנת להעריך את שווי התכולה ובהתאם להערכה המקצועית ולעלות הפינוי תקבלו הצעה אטרקטיבית. גם אם יש לכם תכולת דירה למסירה, לדוגמה דירה שקיבלתם בירושה ויש בה חפצים רבים שאין לכם כל צורך בהם, חברת אטרקטיבי תשמח לשלוח מומחה כדי לייעץ עבורכם על אפשרויות פינוי הבית, וזאת ללא כל התחייבות מצדכם.

שירות בפריסה ארצית רחבה
מעוניינים לדעת מדוע קונים תכולת דירה? נציג של חברת אטרקטיבי פינוי דירות יגיע אליכם ויעניק לכם הסבר מפורט. למעשה, בכל דירה לפינוי ניתן למצוא חפצים בעלי ערך כספי, לעיתים יש פריטי אמנות שניתן למכור לאספנים, כלי אוכל בעלי ערך לאספנים, פריטי יודאיקה, ספרים, מוצרי חשמל תקינים שניתן למכור הלאה בשווקים וכדומה.

 

חברת אטרקטיבי יודעת למי למכור את הפריטים ובאיזה מחיר, לכן היא מציעה שירות לקניית תכולה של דירה לפינוי במחיר הוגן, כל עוד ישנם חפצים בעלי ערך כספי המכסים את עלות הפינוי. חשוב לזכור כי פינוי דירה כרוך בעלויות גבוהות כמו מכולות, משאיות, צוות מקצועי ועלויות פינוי פסולת לאתרי אשפה מורשים. לכן, רק לאחר הערכת שווי ניתן לתאם ציפיות עם הלקוח ולהציע לו הצעה אטרקטיבית לפינוי התכולה.

היום מראים לג'אנק את הדלת!

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה