פינוי דירה מתכולה

פינוי דירה מתכולה, זריקת אשפה וניקיון.

פינוי דירה מתכולה רבה או מעטה

אחת הבעיות המרכזיות שנתקלים בהם מקבלי הירושה הם פינוי הדירה מתכולה, ריקון וזריקה של כל החפצים והרהיטים שנשארו בדירה.

 

למטרת השכרה או מכירה של הדירה ועל כן הפינוי של כל אותה הפסולת דוחק בקרב מקבלי הירושה.

 

כל מי שמנסה למכור או לחלק את החפצים הישנים מגלה כי קשה מאוד להיפטר מכל החפצים בבת אחת. חברת אטרקטיבי תהיה שם למענכם בפינוי מהיר ומיידי של כל תכולת הדירה.

 

תכולת הדירה מתחלקת למעשה לשני חלקים עיקריים: 

האחד הוא חפצים אשר ניתן לעשות בהם שימוש חוזר או לסחור בהם

והחלק השני הוא כאמור כל אותה הפסולת שיש לפנותה לאתרי פסולת מורשים.

 

חברת אטרקטיבי מתחייבת לפנות כאמור את הפסולת לאתרים חוקיים ומורשים בלבד. חשוב לציין כי פינוי האשפה למקום לא מורשה עשוי להביא לקנסות כבדים ביותר לבעל אותו העיזבון.

 


אז כמה יעלה פינוי דירה מתכולה?

זה כאמור תלוי בסוג החפצים שבדירה.

חברת אטרקטיבי תציע מחירים הוגנים ביותר לחפצים אשר ניתן לסחור בהם היות וחברת אטרקטיבי עוסקת בסחר בחפצי יד שנייה. במידה ותהיה גם פסולת חסרת ערך שיש לפנותה, חברת אטרקטיבי תקזז את סכום עלות החפצים מעלות הפינוי. כמו כן פינוי דירה מתכולה כולל חפצים כבדים כמו מקררים.


שירותי פינוי חפצים דירות? פנו אל חברת אטרקטיבי!
לחברת אטרקטיבי לקוחות רבים מכל קצות הארץ. בין היתר עורכי דין ומנהלי עיזבונות, גורמים פרטיים, רשויות מקומיות, חברות ועסקים ועוד. חברת אטרקטיבי תעניק את הייעוץ וההכוונה המקצועית לפינוי דירות, בתים והנכסים. שירות אישי ומקצועי ביותר לשביעות רצון הלקוח. חברת אטרקטיבי בעלת ניסיון של למעלה מעשרים שנים בתחום.

שירותי פינוי תכולה דירה? מי יעבוד עבורכם?
הצוות המקצועי של חברת אטרקטיבי כולל בין השאר אורזים מקצועיים, מובילים, חברת ניקיון ועוד. שירותי פינוי תכולה דירות של חברת אטרקטיבי כוללים קניית כלי בית וכלי מטבח, רעפים וגגות, רהיטים מכל הסוגים והמינים, מוצרי חשמל, ברזלים ומתכות, עץ ועוד.

היום מראים לג'אנק את הדלת!

תודה! ההודעה נשלחה בהצלחה