פינוי דירה איך זה עובד

פינוי דירה 

פינוי דירה עם חברת אטרקטיבי

אנחנו באטרקטיבי ידועים בשוק ההובלות ופינוי הדירות בתחום פינוי דירות בחינם על ידי רעיון מהפכני של מסחר בחפצים מיד שנייה.

 

אנו נבצע עבורכם ויחד אתכם מפרט מדויק של הפריטים הנמצאים בבית הישן המיועד לפינו ונערוך רשימה מסודרת אשר תביא אתכם לפינוי דירה המחיר אטרקטיבי במיוחד ובאם נמצא מספיק פריטים, נוכל לבצע עבורכם את הפינוי וההובלה ללא עלות כלל.

 

הצוותים המקצועיים שלנו

חברת אטרקטיבי בראשה עומד ירון (מהו שם המשפחה) מזה כשני עשורים כבר מתחילת שנות התשעים וביצע מאות פינויי דירות, העברות דירה, פינוי פריטים אשר אין בהם שימוש בתיאום מקצועי ויעיל במיוחד מול הרשויות המקומיות ובעלי הנכס. עם אנשי המקצוע של חברת אטרקטיבי נמנים מובילים, אורזים וצוותי ניקיון מהוותיקים והמקצועיים ביותר בתחום העברות הדירה, אנשי המקצוע אשר יספקן לכם לא רק את ההובלה המקצועית, החסכונית, היעילה ומהירה ביותר אלא את השקט הנפשי לו אנו כל כך זקוקים בעת פינוי דירה לצרכים השונים.

 

המטרה שלנו היא פינוי דירה מקצועי מהיר יעיל וחסכוני במיוחד עבורכם!

ישב צוות אטרקטיבי, הכולל את מנהליו ועובדיו וחשב כיצד ניתן להגיע למצב קלאסי אשר יביא את המושג WIN WIN לפירוש האמיתי שלו.

אחרי חשיבה מרובה והתבוננות במגוון פרויקטים אותם יזמנו לאורך השנים, הגענו למסקנה כי הדרך הטובה ביותר לפעולה היא העברת המסחר במוצרי ופריטי יד שנייה תביא להצלחתה ויישומה של אותה פלטפורמת WINWIN באופן האולטימטיבי.

 

אז איך זה עובד?

אנו מגיעים אל בית הלקוח לפגישת ייעוץ ראשונית, אשר איננה כרוכה בעלות או התחייבות ובוחנים את המפרט של הדירה, כמות החפצים, וגודלם, בוחנים באופן כללי את אותם החפצים להם הלקוח יזדקק יותר- על כן חשוב שלפני פגישת הייעוץ תערכו גם אתם רשימת חפצים ופריטים כללית על מנת שנגע לאמוד ולבחון את אפשרות הוזלת ההובלה והאם ניתן אפילו להגיע לפינו דירה ללא עלות כלל.

 

הכל עובר במשפחה

חברת אטרקטיבי הינה חברה משפחתית הקיימת כשני עשורים והתפתחה עם האמונה שלכל פריט ניתן למצוא שימוש וערך אם לא בעיני אדם אחד אז בעיני אדם אחר. על כן, אנו רואים את תחום העברת ופינוי הדירות כעסק התורם לכל הצדדים, אם זה לבעלי הדירה המבקשים לעזוב את הדירה באופן המהיר ביותר, היעיל והחסכוני ביותר ולאותם לקוחות המקבלים פריטים אותם ניתן להשמיש לצרכים שונים. אנו נתקלים במצבים רבים בהם בעלי דירות מעוניינים להפטר מחפצים כמעט חדשים וזוכים באמצעותם בהובלת דירות במחיר זול במיוחד ואפילו בחינם!

ההתחייבות שלנו

אנחנו מתחייבים לפינוי מקצועי ומהיר,

אנו מפנים הכל! מתחייבים להשאיר את הדירה ריקה ונקייה,

הפינוי יכול להיות בחינם (תמורת התכולה) או בתשלום הוגן או קנייה של התכולה,

אנו מתחייבים לפנות פסולת לאתרים מורשים ולפעול כחוק,

אנו מתחייבים לטפל בכל פניה ובעיה,

אנו מתחייבים לעשות כל מאמץ ופעולה עד לשביעות רצונכם המלאה.

דברו איתי

ירון 

השאירו הודעה

אודות

לחברת אטרקטיבי 30 שנות ניסיון בפינוי תכולת דירות ובתים. 

חברת אטרקטיבי מומחית בפינוי תכולת דירות, ירושות ועזבונות.

 

חברת אטרקטיבי מוכרת וידועה באזור המרכז וגאה ב 30 שנות תרומה ופעילות בקהילה. 

אם אתם מעוניינים בפינוי תכולה שהוא גם חוויה נעימה עם ערך נוסף כמו: אפשרות למכור את התכולה, אפשרות לפינוי חינם, ואפשרות למחזר ולתרום - אנחנו יכולים לעזור!

 

העסקה היא רווח לכל הצדדים - אין מצב שמפסידים. 

דברו איתנו, נציע פינוי מקצועי עם רגישות למצב, אדיבות וחיוך רחב.

 

עסקה משתלמת לכם ולנו.  

פוסטים אחרונים

  • Facebook

היום מראים לג'אנק את הדלת!